ROZŽIARTE SVOJ DOM NA VIANOCE BEZ STAROSTÍ

Vonkajšia vianočná výzdoba na kľúč

Vianočné osvetlenie na kľúč je komplexná služba v Bratislave a okolí, vďaka ktorej bude váš dom a exteriér vyzdobený ako z najkrajšej rozprávky, presne podľa vašich predstáv. Zverte vonkajšiu vianočnú výzdobu do našich rúk, aby boli vaše tohtoročné Vianoce čarovné a bez starostí.

MÁM ZÁUJEM O VÝZDOBU

OD NÁVRHU CEZ MONTÁŽ AŽ PO USKLADNENIE

Čo je vianočná výzdoba na kľúč?

Viac času na chvíle s najbližšími, pečenie voňavých koláčikov alebo výber tých najvhodnejších darčekov. To je jeden z dôvodov, prečo sa naši klienti už viac než
13 rokov obracajú na nás s dôverou, že ich domovu vdýchneme kúzlo Vianoc. Vďaka komplexnej službe získajú vianočné osvetlenie doslova na kľúč. Bez toho, aby sa museli trápiť výberom vhodných svetielok, vymeriavaním na presné centimetre, inštaláciou na niekoľko metrovom klzkom rebríku, demontážou vianočnej výzdoby a premýšľaním, kde ju počas celého roka skladovať. Radi by ste sa k nim pridali i vy?

MÁM ZÁUJEM O VÝZDOBU

Výhody vianočnej výzdoby na kľúč

RIEŠENIE NA MIERU

KVALITNÉ PRODUKTY

ÚSPORA ČASU

BEZPEČNOSŤ

JEDINEČNOSŤ

BEZ POTREBY SKLADOVANIA

AKO TO FUNGUJE?

Vianočná výzdoba na kľúč krok za krokom

PRVÝ KONTAKT
Zoznámime sa s požiadavkami
Zaujímajú nás všetky detaily. Nielen dispozícia a charakter priestoru či váš predstavovaný rozpočet na vianočnú výzdobu. To, čo nás zaujíma najväčšmi, je vystihnúť vašu predstavu. Okamih, kedy sa vám rozžiaria oči v momente, ako sa rozžiari hotová vianočná výzdoba domu a okolia.

OBHLIADKA DOMU
Zistíme technické detaily
Dôležité rozmery, technické a prevádzkové detaily, si prídeme obhliadnuť osobne. Aby sme mali istotu, že sadne všetko do posledného centimetra a vašu vonkajšiu vianočnú výzdobu budeme vedieť bez problémov aj zrealizovať.

VIZUALIZÁCIA A CENOVÁ PONUKA
Navrhneme vám vianočnú výzdobu na mieru
Súčasťou návrhu je vizualizácia. Vďaka nej získate reálnejšiu predstavu o tom, ako bude vaša vianočná výzdoba v skutočnosti vyzerať. Vizualizácia je spoplatnená sumou 100 €, avšak v prípade, ak sa rozhodnete navrhnutú vianočnú výzdobu na kľúč zrealizovať, túto sumu vám odrátame. Finálna cena za vonkajšiu vianočnú výzdobu sa dozviete spolu s vyhotovením vizualizácie.

MONTÁŽ VÝZDOBY
Vianočné osvetlenie zrealizujeme
Vianočnú výzdobu vám po odsúhlasení cenovej ponuky príde nainštalovať profesionálny tím so všetkou potrebnou výbavou a technikou. Vopred si dohodneme termín, ktorý radi prispôsobíme vášmu časovému harmonogramu, dokonca v prípade potreby aj vo večerných hodinách. Po nainštalovaní, v ideálnom prípade vo vašej prítomnosti, výzdobu otestujeme a vysvetlíme možnosti jej ovládania.

DEMONTÁŽ A USKLADNENIE
Vyriešime problém kam s vianočnou výzdobou
Ani po Vianociach vás v tom nenecháme samých. Opäť v termíne, ktorý vám bude vyhovovať, náš tím vianočnú výzdobu demontuje a uloží tak, aby bola o rok jej montáž opäť bezproblémová a rýchla. Okrem toho radi kompletnú výzdobu uskladníme v našich skladových priestoroch, aby vám zbytočne nezaberala miesto v pivnici, garáži alebo kdesi na povale rodinného domu.

VONKAJŠIA VIANOČNÁ VÝZDOBA NA PÁR KLIKOV

Kontaktný formulár

  Pre vypracovanie vizualizácie sú potrebné obrázkové prílohy, fotografie domu (a exteriéru) z každej strany, ktorú by ste chceli vyzdobiť. Vizualizácia je spoplatnená sumou 100 €. Po odsúhlasení vypracovanej cenovej ponuky a dohodnutí realizácie vám bude cena vizualizácie odrátaná.

  PREČO PRÁVE MY?

  Vianočná výzdoba na kľúč od nás

  DISKRÉTNOSŤ

  Váš dom, váš palác. Pri realizácii vianočnej výzdoby sa snažíme čo najmenej zasahovať do vášho súkromia. Naši klienti nám dôverujú už roky, pretože vedia, že  inštaláciu aj  demontáž vyriešime vždy v čase, kedy im to vyhovuje.

  ŠIROKÁ PONUKA VÝZDOBY

  Vyberte si z bohatej ponuky vianočného osvetlenia rôznych typov a farieb. Svetelné závesy, reťaze, rôzne vianočné motívy alebo čarovné postavičky sú nielen z kvalitných materiálov, ale taktiež spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

  BOHATÉ SKÚSENOSTI

  Už viac než desaťročie zabezpečujeme vianočnú výzdobu vonku pre množstvo zákazníkov. Preto vieme nielen vhodne poradiť, do posledného milimetra navrhnúť a bezpečne zrealizovať vianočnú výzdobu podľa vašich predstáv.

  ČO VRAVIA NAŠI KLIENTI?

  Referencie

  ZAUJÍMA VÁS VIAC?

  Najčastejšie otázky o vianočnej výzdobe na kľúč

  Pôsobíme najmä v Bratislave a okolí. Ak máte však v pláne realizáciu v širšom okolí hlavného mesta, prípadne ste ďalej, no naše služby nadchli aj vašich susedov, kontaktujte nás. Radi si vypočujeme vašu predstavu a posúdime, či vám vianočné osvetlenie na mieru vieme kapacitne zrealizovať.

  Vianočná výzdoba je vo vašom vlastníctve. Okrem nej vám však v rámci komplexnej služby vianočnej výzdoby na kľúč ponúkame návrh s vizualizáciou, odbornú montáž a demontáž či dokonca uskladnenie v našich priestoroch.

  Vždy v dostatočnom predstihu si s vami dohodneme termín, kedy vám vianočnú výzdobu v ďalšom roku nainštalujeme opäť. Vďaka tomu nemusíte riešiť každý rok novú výzdobu a zároveň máte viac času na príjemnejšie vianočné starosti.

  INŠPIRÁCIA NA VIANOČNÉ OSVETLENIE NA KĽÚČ?

  Sledujte nás

     

  Máte záujem o vianočnú výzdobu na kľúč?
  Vyplňte rýchly formulár alebo nás kontaktujte priamo.

  X-mas tím

  Ing. Mário Sedlačko
  Kontakt:
  +421 903 903 355

  Mgr. Kristína Šterbinská
  Kontakt:
  +421 944 206 452

  Kontakt

  X-mas s.r.o.
  Cyprichova 92, 831 53 Bratislava

  Sklad: Bojnícka 22, 83104 Bratislava
  Email: vianocnavyzdoba@vianocnavyzdoba.sk

  Fakturačné údaje:

  X-mas s.r.o
  Cyprichova 92, 831 53 Bratislava

  IČO: 36 680 877
  IČ DPH: SK2022250010
  Bankové spojenie: 2625735575/1100
  Tatra Banka
  IBAN: SK50 1100 0000 0026 2573 5575

  Vianočná výzdoba © 2024. Všetky Vianoce vyzdobené.