Prenájom vianočnej výzdoby

Prenájom svetelnej a vianočnej výzdoby zabezpečujeme na firemné večierky, eventy, rodinné oslavy nie len počas vianočných sviatkov ale tiež počas celého roka na záhradné párty a svadobné oslavy.

Úvodné stretnutie je pre nás veľmi dôležité nakoľko každá výzdoba sa pripravuje pre klienta na mieru. Podrobne si prejdeme všetky predstavy, vybraný priestor a finančné požiadavky na daný projekt.  Taktiež dôležitou súčasťou tohto prvého stretnutia sú technické a prevádzkové záležitosti počas obhliadky priestoru, ktoré zabezpečia bezproblémovú prípravu a kompletnú inštaláciu svetelnej dekorácie.

Naša firma má dostupné svetelne prvky od dodávateľov, ktorí vyrábajú najkvalitnejšie svetelné dekorácie. Disponujeme svetielkami, ktoré je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru. Počas tvorenia návrhu Vás zoznámime s rôznymi druhmi svetiel a ich kombinácií. Radi Vám odporučíme ich vhodné rozmiestnenie.

Po obhliadke priestorov vám pripravíme prezentáciu s návrhom použitých dekorácii, ktoré sú dostupné na Vás projekt.

Cena za prenájom svetelných prvkov je určená na daný event, ktorý trvá maximálne 3-4 dni (montáž, event/večierok a demontáž).

Ku prenájmu svetelnej výzdoby zabezpečujeme dovoz, montáž, demontáž a tiež odvoz výzdoby našim profesionálnym tímom. Nemusíte sa tak o nič starať.

Galéria

Naše realizácie

Vianočná výzdoba © 2024. Všetky Vianoce vyzdobené.