Inštalácia domov a obchodných centier

Na úvodnom stretnutí sa komplexne oboznámime s vašimi požiadavkami. Detailne si s Vami prejdeme všetky predstavy, vybraný priestor a finančné požiadavky na daný projekt. Taktiež dôležitou súčasťou tohto prvého stretnutia sú technické a prevádzkové záležitosti, ktoré zabezpečia bezproblémovú prípravu a kompletnú inštaláciu svetelnej dekorácie.
Pomôžeme Vám vybrať vhodné typy svetielok a farebné kombinácie tak, aby všetko ladilo s tematickým dizajnom Vášho projektu.

Každý typ vianočnej výzdoby Vám príde nainštalovať náš profesionálny montážny tím. Snažíme sa, aby inštalácia prebehla na najvyššej úrovni, ale v prípade akéhokoľvek problému nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Inštaláciu svetelnej výzdoby vieme zabezpečiť kedykoľvek počas dňa, ale ak je to nevyhnutné, aj v priebehu noci. Sme radi ak inštalácia môže prebehnúť za Vašej v prítomnosti, aby sme si po ukončení mohli všetko predviesť, otestovať a odovzdať hotovú prácu presne podľa Vašich predstáv.

Vďaka našim službám sa už nebudete musieť starať o to, kam odložíte svoju vianočnú výzdobu počas zvyšku kalendárneho roka. V cene montáže a demontáže výzdoby Vám naša spoločnosť ponúka aj uskladnenie všetkých nami dodaným svetielok a 3D prvkov. Po skočení vianočného obdobia všetko zložíme, starostlivo zabalíme a uskladníme tak, aby ste všetko mohli využívať ešte niekoľko rokov.

Naša firma spolupracuje len s firmami vyrábajúcimi najkvalitnejšie svetelné dekorácie. Disponujeme svetielkami, ktoré je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru. Počas tvorenia návrhu Vás zoznámime s rôznymi druhmi svetiel a ich kombinácií. Radi Vám odporučíme ich vhodné rozmiestnenie.

Ak sa vám stará vianočná výzdoba už zunovala, alebo chcete sledovať každoročné trendy, naša firma vám s radosťou ponúkne niečo nové a starú výzdobu buď doplníme novými prvkami alebo vymeníme.

Galéria

Naše realizácie

Vianočná výzdoba © 2024. Všetky Vianoce vyzdobené.